Wyświetlanie 1–9 z 70 wyników

Fish Arrow – najwyższej jakości przynęty wędkarskie zrodzone z pasji

Fish Arrow to japońska marka produkująca przynęty wędkarskie, znana z wysokiej jakości i nowatorskich rozwiązań. Firma została założona w 1999 roku w Osace i od tego czasu stała się jednym z liderów branży wędkarskiej – zarówno w rodzimej Japonii, jak i na całym świecie. Firmę charakteryzują innowacyjne rozwiązania i unikalne podejście do projektowania przynęt. Ponad dwadzieścia lat temu, kiedy większe przynęty produkowane były jedynie w Ameryce, to właśnie Fish Arrow wypuścił pierwszą w Japonii dużą przynętę Monster Jack. Podczas gdy standardowa przynęta miała wtedy około 7 centymetrów, Monster Jack wyróżniał się pokaźnym rozmiarem – 18 centymetrów. Takeshi Matsumoto, założyciel marki, wierzył w potencjał swojego produktu i był zafascynowany procesem tworzenia przynęt. Wyjątkowe szczegóły uwzględnione w projektach i pierwszorzędna jakość osiągnięte dzięki jego bezkompromisowości podbiły serca japońskich wędkarzy, prowadząc do szybkiego wzrostu popularności marki, która zaczęła być wspominana w niemal każdym numerze ówczesnych specjalistycznych magazynów tematycznych.

Przynęty wędkarskie realistycznie imitujące żywe egzemplarze – Fish Arrow

Fish Arrow specjalizuje się w produkcji przynęt imitujących kształtem i bogatym ubarwieniem żywe egzemplarze różnych gatunków ryb i mniejszych zwierząt (żab, robaków), na które polują drapieżniki, dzięki czemu stają się skutecznym narzędziem do łowienia ich. Przynęty te są wytwarzane z najlepszych materiałów, co zapewnia im długą żywotność, gwarantując wędkarzom wiele udanych połowów.
Najbardziej rozbudowana linia przynęt Fish Arrow, Flash-J, cechuje się realistycznymi detalami, takimi jak oczy do złudzenia przypominające te prawdziwych ryb i połyskująca folia aluminiowa bądź brokat w środku imitujące blask łusek, co dodaje im naturalnego wyglądu i zachęca drapieżniki do ataku. Różne kształty przynęt umożliwiają pracę z nimi na wiele sposobów. Większość przynęt Flash-J dobrze współpracuje z Fish Arrow Whicky Head oraz Fish Arrow Wheel Head, a także sprawdza się na hakach offsetowych i główkach jigowych.

Fish Arrow – bogaty wybór przynęt od lidera na rynku

Fish Arrow to niezrównany producent przynęt miękkich z elementami holograficznymi, wykonanych z najlepszych obecnie dostępnych materiałów. W ofercie Fish Arrow znajdziemy między innymi przynęty pływające, idealne do łowienia na płytkich łowiskach, woblery, przynęty spinningowe, przynęty zaprojektowane specjalnie pod wodę słoną, fluorescencyjne przynęty, cięższe przynęty do dalekich rzutów, łowienia wertykalnego czy metod carolina / texas / korean rig. Niezależnie od tego, jaki styl połowów preferujesz, czy szukasz przynęt na słodką, czy słoną wodę oraz jakie drapieżniki chcesz złowić – z pewnością mamy w asortymencie odpowiednią przynętę Fish Arrow dla Ciebie!

Fishing4u jest wyłącznym dystrybutorem marki FishArrow w Polsce.